0907 936 364info@jfinterier.sk

Navrhovanie, výroba a montáž nábytku na mieru

Spoločnosť JF interiér sa zaoberá zariaďovaním, projektovaním interiérov a výrobou nábytku na zakázku. Prednosťou našej spoločnosti je vlastná výroba nábytku. Zabezpečujeme kompletné riešenie od návrhu s fotorealistickým výstupom cez výrobu a dodanie až po konečnú montáž.

Od malých po veľké interiéry

Našim zákazníkom poskytujeme individuálny prístup a komplexný servis. Okrem privátnych interiérov sme schopní zrealizovať aj akýkoľvek komerčný interiér ako sú penzióny, hotely, reštaurácie, kaviarne.

O perfektný vzhľad nami vyrábaného nábytku sa starajú profesionálni dizajnéri, ktorí skĺbia vaše požiadavky s najnovšími trendami tak, aby vám nami vyrábaný nábytok dotváral a spríjemňoval váš životný priestor.

Originálny a funkčný dizajn

Dizajn interiérov tvorí náš tím dizajnérov v spolupráci s architektom. Pri navrhovaní kladieme dôraz na detail, funkčnosť a úžitkovú hodnotu interiéru. Našim cieľom je vytvárať prijemne a originálne prostredie.

Navštívte náš Showroom

Pre inšpiráciu a jednoduchšiu orientáciu v celej ponuke Vám odporúčame navštíviť náš showroom v Spišskej Novej Vsi, kde sa Vám budú venovať odborníci s dlhoročnými  skúsenosťami v zariaďovaní interiéru. Veríme, že výsledkom vzájomnej spolupráce bude Vaša spokojnosť.