0907 936 364info@jfinterier.sk

Spoločnosť JF interier vznikla v roku 2005. Zaoberáme sa zariaďovaním, projektovaním interiérov a zákazkovou výrobou nábytku. Pri navrhovaní kladieme dôraz na funkčnosť, úžitkovú hodnotu a v neposlednom rade dizajn, o ktorý sa stará náš tím dizajnérov.

Prečo JF interier?

Ponúkame
kompletný servis

Poskytujeme kompletný servis a poradenstvo naším doterajším aj budúcim klientom. Kladieme veľký dôraz na funkčnosť, ergonómiu a estetickú hodnotu.

Používame
moderné technológie

Máme k dispozícii širokú škálu materiálov a technológií. Využívame najmodernejšie stroje, CNC technológiu a spoluprácu s tými najlepšími dodávateľmi v segmente.

Garantujeme
spokojnosť zákazníka

Pracujeme spoľahlivo, kvalitne a s radosťou. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a budete spokojní dlhé roky.

Potrebujete odbornú radu?

Sme predajcami stolov a stoličiek značky TON

Firma TON pre vás vyrába nábytok ručným ohýbaním už od roku 1861. Možnosti unikátnej technológie však posúva ďalej a spája ju so súčasnými nápadmi dizajnérov. Stoličky a stoly tejto firmy sa tak stávajú jedinečným spojením kvality, inovatívnych tvarov a dizajnu, vďaka ktorému môže aj dnešnému svetu hrdo ukázať výrobné procesy staré viac ako 150 rokov. Je bezchybným prepojením technológie s typickým rukopisom a súčasných požiadaviek na vzhľad i funkčnosť produktov.